• Hits: 18199

 

Ми всі дивимось новини і не можемо стриматись від люті, коли чуємо скільки разів терористи провели обстрілів, при цьому нашим хлопцям забороняють відповідати, та змушують дотримуватись Мінських домовленостей.

 Але давайте прочитаємо розповідь бійця, що приймає участь безпосередньо в цих боях. Можливо тоді ми з Вами будемо мати інше уявлення.

"Я всегда не очень то понимал, зачем существуют "зведення зі штабу АТО".

Ну, те самые, в которых перечисляется, сколько раз и чем именно по нашим ввалили сепары, и кто из наших пострадал. Потом, в армии уже понял, чем именно они мне не нравятся", - написав учасник АТО Мартин Брест на своїй сторінці у "Фейсбуці"

Пятьдесят процентов страны смотрит телевизор и живет им. А по телеку - обычно про то, как именно нас накрыли вчера, сегодня, и как именно дворовые хулиганы еще раз побьют нас завтра. Позиция прекрасного, доброго и умного героического украинца - но терпилы, как ни крути.

В этих зведеннях нет главного - наших ответных действий. Опять нас бьют, а мы якобы терпим.

Действий наших, правда (понимаю я моим недалеким сержантским мозгом), и не должно быть в зведеннях, так как мы, по официальной позиции, стараемся не открывать огонь в ответ на "провокаційні обстріли з боку бойовиків". Но, знаете, иногда просто хочется в суточном отчете штаба АТО услышать такое:

Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 17 грудня 2016 року

"Ніч у зоні проведення АТО пройшла не спокійно.

Окупанти з мінометів різних калібрів вели вогонь по Красногорівці, Павлополю, Лебединському, Широкиному."

У відповідь, дотримуючись режиму невідповідання на провокаційні обстріли, наши військові не відповідали аж ніяк на усіх зазначених напрямках.

"Водяне було обстріляно зі 152 та 122 міліметрової артилерії.

" У відповідь морські піхотинці, що боронять цю позицію, дуже засмутились. І засмучувались ще дві с половиною години, аж поки один командир батальона не сказав "Годі, стволи перегрієте, недоліки, залиште щось на завтра! Все, я сказав, все!"

"З великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – Талаківка, Павлопіль, Старогнатівка та Широкине " У рамках дотримання наказів та вимог керівних документів ВОПи та РОПи у означених населених пунктах обладнані таким засобом укриття, як плодюча українська земля.

За два роки командирський наказ "копай глибше, пєхота, бо у відпустку не поїдеш" військовослужбовцями виконувався сумлінно та наполегливо.

Так, під Старогнатівкою у наявності і повністю отстроєні основні та запасні позиції для батальону (!). Тому той кулеметний обстріл нікому спати не заважав.

"На Луганському напрямку з мінометів і гранатометів російсько-окупаційні війська вели вогонь по Троїцькому та Станиці Луганській.

По Новозванівці окупанти стріляли з протитанкових керованих ракетних комплексів. "

Військовослужбовці 14 механізованої бригади передаюсь пламєнний привіт артилеристам російсько-окупаційних військ та просять передати їм, що позиції Збройних Сил України не мінялися вже два роки, і так пр@їбати на два кілометри і зафігачить по полю можуть тільки повні дебіли.

"По Невельському, що на Донецькому напрямку вогонь вела 122 міліметрова артилерія.

" Артилерісти Української Армії, а саме командир дивізіону 152мм САУ, просить поставити сэпарам пісню "Шумєл камиш, дєрєвья гнулісь" та дякує їм за можливість тимчасово та обгрунтовано припинити заповнення військового документа "Акт закріплення військової техніки..." та негайно відпрацювати з особовим складом заняття "контрбатарейна бороться у зимових умовах, або "у кого пушка дліннєє".

"Загалом зафіксовано 21 обстріл." У результаті українськи військові не відповіли 27 разів. Вони не відповіли би і 28-й, але настав час проведення вечірньої перевірки".

Last modification: ср. 21 груд. 2016
...
Яндекс.Метрика