• Hits: 838

Першу трійку списку найсильніших армій світу очолили США, Росія і Китай.

 Найбільшою військовою міццю у світі володіють США, за ними йдуть Росія і Китай, що розташувалися в рейтингу на другому і третьому місцях відповідно. Україна посіла 21 першу позицію в рейтингу найсильніших армій світу, розташувавшись між Австралією (20 місце) і Іраном (22). 

Про це свідчать дані організації Global Firepower, яка оцінила військовий потенціал понад ста країн за 50 різними критеріями. Видання Business Insider представило вдосконалений рейтинг Global Firepower, додавши до нього деякі дані (наприклад, спочатку дані із ядерного арсеналу не враховувалися), однак на позиціях країн у списку це не відобразилося. 

США виявилися першими у світі за такими параметрами, як країна-власник найбільшого військового бюджету ($612,5 млрд), найбільшої кількості авіаносців (10 одиниць) і найбільшого авіафлоту (13,683 одиниць). 

Росія лідирує за кількістю танків (15 тисяч) і ядерних боєголовок (8,484 одиниці). Китай випереджає всіх за чисельністю армії, яка налічує майже 750 тисяч осіб. 

Лідером за кількістю підводних човнів виявилася Північна Корея (35 місце), у якої їх налічується 78 одиниць. Проте, як наголошується, вони майже повністю непридатні в експлуатації. Третина підводних човнів у Північній Кореї - галасливі дизельні Romeo, які застаріли ще в 1961 році, пише Business Insider. Діапазон дії зброї цих суден - лише чотири милі, тоді як сучасний підводний човен США здатен завдати удару в радіусі 150 миль. 

 

 

 

По матеріалам: Кореспондент.net

Last modification: вт. 10 бер. 2015
...
Яндекс.Метрика