• Hits: 11737

"Нафтогаз України" в жорсткій і безкомпромісній формі відмовив "Газпрому" в оплаті 5,3 мільярда доларів і заявив, що Україна не має наміру платити за фіктивний рахунок російської компанії до рішення шведського арбітражного суду в Стокгольмі.

Зазначений рахунок російська компанія висунула в якості штрафу за газ, який Україна не стала викуповувати у Росії через високу ціну.

У якості власної правоти "Газпром" посилається на норму "бери і плати", проте "Нафтогаз" не стане платити відповідно до цього принципу, поки точно не стане відомо про остаточне рішення Арбітражного суду за взаємними претензіями двох компаній.

"Нафтогаз" прокоментував відмову платити "Газпрому" спеціальною заявою, в якій зазначив власну готовність купити паливо у "Газпрому", але тільки на умовах, які діяли між компаніями в 2014 і 2015 роках, коли було підписано спеціальне доповнення до основного контракту. Тоді "Газпром" свідомо відмовився підписувати додаткові папери, на що "Нафтогаз" відповів бойкотом покупок блакитного палива у Росії.

Last modification: ср. 18 січ. 2017
...
Яндекс.Метрика