• Hits: 3055

Адвокати наших політв`язнів знайшли красномовний документ.

Як Ви знаєте, всіх наших політв`язнів – солдатів та офіцерів добробатів, які об`єдналися у Рух “Визволення”, захопила і вивезла до себе та сама група поліції Донецької області на чолі з Артемом Івановичем Подвигом.

А Ви знаєте, хто доручив донецьким прокурорам та слідчим вести як мінімум одне з цих розслідуваннях? Генеральний прокурор Юрій Луценко. А знаєте коли? 17 жовтня – в день, коли ми вийшли до Верховної Ради з вимогою ухвалення антикорупційних законів…

Хто хоче більше розуміння, пояснюємо детально.

У 2014 році, коли “Донбас” визволяв окуповані Росією українські міста та села, була відкрита справа про незаконне позбавлення ними волі людини. У лютому 2016-ого добровольця батальйону “Донбас” Олександра Новікова (“Хаммера”) викликали до Генпрокуратури та погрожували цією справою, якщо він не дасть покази проти першого командира “Донбасу” Семен Семенченко. Тоді доброволець записав і оприлюднив “пропозицію” прокурора https://m.youtube.com/watch?v=mbz_6N-8vXw&feature=youtu.be і від нього відстали. І ще через півтора роки, коли “Хаммєр” вийшов з нами у Києві під Парламент, нинішній Генпрокурор негайно передав це розслідування донецьким “колегам”. Після чого Олександра захопив і вивіз до Маріуполя спецпідрозділ Донецької поліції. Там на закритому засіданні суду у Маріуполі Сашу на два місяці відправили до місцевого СІЗО.

 Рух “Визволення”

Дивиться також "Мама Аміни Акуєвої Ірина прийшла до нашого табору на Грушевського":

...

Last modification: ср. 29 лист. 2017
Яндекс.Метрика