• Hits: 2167

Диверсанти, убивці, терористи посягнули на святе.

На військових і розвідників, які роблять свою роботу, а не пиляють бабло.

На атошників, які вселяють віру і змушують зайвий раз підняти дупу.

На ЗМІ, які попри розгуляй червоненко_рабиновичів роблять свою головну роботу.

На усе те, що чотири роки поспіль лідирує в усіх рейтингах довіри.

На всіх людей, на плечах яких тримається усе те, що називається українська державність.

Щоразу може бути різна. На військових і на членів їхніх родин полюють, щоб ламати бойовий дух побратимів. На розвідників — аби вивести з ладу їхню мережу інформаторів на окупованих територіях, на політиків і журналістів — аби сколихнути суспільство, посварити його і посіяти зневіру.

Убивство Аміни Окуєвоі ще один ніж у серце. Із тих ножів, щоб зламати бойовий дух побратимів. Щоби вивести з ладу відшліфовану систему інформаторів і волонтерів, розвідників. Аби посіяти паніку, посварити суспільство і кожен, найсильніший, подумав про квиток на лоукостер і еміграцію...

Розвідників Хараберюша, Возного і Шаповала підірвали в автівках. В інтернеті можна знайти інформацію, що усе це були фахові і результативні спеціалісти.

В родину легендарного Валери Чебінєєва прямо в День незалежності кидали гранату.

Аміна Окуєва прожила рівно п’ять місяців після першого невдалого замаху. До речі, там було з’ясовано, що кілером був росіянин з фейковим українським паспортом.

Виходжу зі студії і чую хрускіт скла — свіжий шок після теракту під стінами «Еспресо».

Момент, щоби партійні крикуни про неможливість закрити кордони з РФ, бо у нас же там 2 мільйона заробітчат і родствєнниє связі — стулили пельки і всерйоз взялися за візовий режим, закон про колаборантів. І головне, щоби наш любимий президент нарешті взявся за перезрілу реформу СБУ, бо скоро там лишаться лише любителі вина і маєтків. Реформа СБУ це важливіше за перерізання стрічок на мостах і в дитсадках.

Дитсадки то рівень максимум голови райради.

З реформою СБУ в воюючій четвертий рік країні і за такої регулярності терактів і вибухів у столиці і на стратегічних об’єктах: Калинівці, Балакліі — треба нарешті щось робити.

Невтішно прогнозую, що убивства дієвих і впливових атошників/волонтерів продовжаться. Росіі за санкційного і політичного тиску втрачати нема чого. А залякувати і ліквідовувати потрібних людей, вона вміє з 1917.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

...

Last modification: пн. 30 жовт. 2017
Яндекс.Метрика