• Hits: 579

 

За невиконання злочинної вказівки - догана ! Прошу репост !

Підтверджується інформація, що Генеральний прокурор та Адміністрація Президента таки вирішили позбутись ну дуже незручного Горбатюка та допомогти уникнути покарання, ну дуууууже ручному голові ап. суду Черкаської області В.Бабенку.

Сьогодні Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокуратури винесла рішення оголосити догану Горбатюку за те, що він певний час не виконував явно злочинної вказівки заст. ген. прокурора Ю.Столярчука - передати справу судді В.Бабенка іншим слідчим.

Нагадую, у Департаменті Горбатюка розслідуються дві справи стосовно дій В.Бабенка (тиск на суддю Бондаренка та незаконне відчуження приміщення суду).
Слідчі зібрали достатньо доказів для предявлення підозри. 7 (сім) місяців (!!!!) вона лежить у Ю.Столярчука, але він знаходив різні "відмазки", щоб її не підписувати, а коли зрозумів, що Горбатюк не відступить вирішив просто забрати цю справу з його департаменту.

Горбатюк у передбачений законом спосіб оскаржив дії Столярчука, подав заперечення, заяву про злочин тощо. Зараз у Печерському суді розглядається його скарга на відмову зареєструвати кримінальне провадження.

Коли він вичерпав усі законні інструменти реагування, то передав цю справу Генпрокурору. Але справа вже 1,5 місяці лежить у канцелярії Генпрокуратури і ніхто нею не займається.

І от власне за ці дії (намагання довести справу до покарання голови ап. суду та протидіяти незаконним вказівкам керівництва Генпрокуратури) Горбатюку сьогодні і дали догану.

С.Горбатюк виступив з дуже сильним спічем, де викрив факти багатомісячних перешкоджань керівництва ГПУ розслідуванням. Також пояснив, що таке незалежність слідчого і як по закону потрібно реагувати на незаконні вказівки. Повністю розбив він і юридичні аргументи доповідача КДКП.

Цей виступ дійсно вартий окремої уваги і я його ще окремо опишу.

Але на КДКП це не справило жодного враження. Горбатюку оголошено догану.

Мотивація КДКП проста і щира:

"якщо кожний слідчий або керівник органу досудового розслідування почне оскаржувати всі постанови процесуального керівника,які на його думку, винесені з порушенням закону, ..що врешті-решт призведе до колапсу в досудовому розслідуванні"

Перекладаю на зрозумілу мову:
"якщо кожен прокурор чи слідчий буде керуватись законом і не буде виконувати злочинні вказівки керівництва, то прокуратура як репресивний механізм та бізнес - зазнає колапсу".

А такого колапсу "справжні" прокурори не хочуть. Тому людину, яка несе такі ризики для системи потрібно ганебно вигнати і покарати. Щоб іншим було неповадно.

До речі, Горбатюк заявляв відвід окремим членам КДКП, бо є інформація, що обирались ці члени від прокуратури не вільно і незалежно, а "по узгодженому списку". Тепер ці списочники мають віддячитись і звільнити юродивого.

Сьогодні система отримала перемогу. Але найбільша битва ще попереду і ми точно не здамося без бою.

P.S.
Аудіозапис розмови В. Бабенка та С. Бондаренка

Сюжет про те, як В. Бабенко вимагав від судді С.Бондаренка винесення незаконного рішення https://goo.gl/wHTLD9

Загальний опис ситуації
https://humanrights.org.ua/…/cina_nezalezhnosti_ukrajinskog…

Про розтрату майна суду тут
https://goo.gl/ug2zah
https://goo.gl/qcz2s5

Roman Maselko 
...

Last modification: ср. 11 жовт. 2017
Tagged under: Горб Гортюк
Яндекс.Метрика